Corgi fiyat aralığı. Pembroke Welsh Corgi fiyatları sahiplendirme

Welsh Corgi Galler, İngiltere kökenli bir çoban köpeği cinsidir. Günümüzde Corgi, birçok ülkede evcil hayvan olarak dünyada tüm dünyada büyütülüyor. Corgi fiyatı her bir köpek yavrusu için yaklaşık 1200 TL, yıllık maliyeti 1000 TL civarındadır. Corgi gibi güzel bir köpek sahibi olmak için çok yüksek bir maliyet değildir. Bu yazıda, Corgi fiyatlarının ne kadar olduğunu detaylı analiz edeceğiz ve aileniz için bir Corgi yavrusu bulmanın en iyi adreslerini tartışacağız.

Corgi fiyat aralığı. Pembroke Welsh Corgi fiyatları sahiplendirme

Corgi fiyat aralığı

Sınırlı kayıtlı olan Corgi fiyatı

Sınırlı kayıtlı Corgi yavruları, aile evcil hayvanı olarak yetiştirilmek için oluşturulmaktadır. Bunların aile kayıtları yoktur ve üreme için izin verilmemektedir. Kan saflığı seviyesi yaklaşık %90’ın üzerindedir.

Aksine, böyle bir Corgi köpek yavrusu fiyatı makuldür, köpek başına sadece 1000 ila 1500 TL civarındadır. Sadece evde beslemek için bir Corgi cinsi köpek yavrusu bulmak istiyorsan, kan saflığı seviyesi veya aile kayıtlarıyla fazla ilgilenmemelisin. Sağlıklı güzel bir köpek bulmak için yeterlidir.

Corgi fiyat aralığı. Pembroke Welsh Corgi fiyatları sahiplendirme

Sınırlı kayıtlı Corgi yavruları birçok evcil hayvan web sitesinde mevcuttur. Bu tür web sitelerinde belgeleri olmayanları (çok ucuz fiyata) da bulacaksınız. Ancak, böyle Corgi yavrularına dikkat etmelisin. tra

Tam kayıtlı ve üretim izni olan Corgi’lerin fiyatı

Yetiştirme iznine sahip Corgi yavruları çeşitli fiyatlarla sunulmaktadır. Ve kökeni, cins saflığı ve aile kayıtlarına bağlı olarak birçok farklı kalite seviyesinde sınıflandırılırlar.

  • Normal aile kayıtlarına sahip Corgi yavruları ve kan saflığı % 95’den fazla olanlar köpek başına 1500 ila 2500 TL civarında satılmaktadır. Bunlar hem evcil hayvan olarak hem de yetiştirme için uygundur.
  • İyi aile kayıtlarına sahip Corgi yavruları, Kan saflığı % 99’un üstünde ve ünlü köpek çiftliklerinde yetişen köpekler genellikle yaklaşık 2500-4000 TL arasında sunuluyor. Özellikle göz alıcı görünüme sahip Corgi yavruları, ya da ebeveynleri ile daha önce Köpek güzellik gösterileri kazananlar size 6000 TL’ye kadar fiyata mal olabilir.

Corgi fiyat aralığı. Pembroke Welsh Corgi fiyatları sahiplendirme

Evcil hayvan olarak ve köpek yetiştiriciliği amacıyla yetiştirilen Corgi türleri dışında, sığır çobanlığı için yetiştirilen başka bir Corgi türü de var. Bununla birlikte, bu tür Corgi sayısı oldukça az. Bunun nedeni, Corgi, Collie gibi diğer köpek ırklarına kıyasla, sığır sürüleme yeteneklerinin zayıf olması ve zayıf bir role sahip olma eğiliminde olmasıdır.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.