Dalmaçyalı köpek fiyatları ve özellikleri. Satılık Dalmaçyalı yavruları

En çok “101 Dalmaçyalılar” filminin yıldızı olarak bilinir, Dalmaçyalı uzun bir geçmişi olan güçlü ve atletik bir köpek ırkıdır. Dalmaçyalı köpekleri çok yönlüdür, avcılık, yangından kurtarma ve sirkte de yapabilirler. Dalmaçyalı cazibesi hem görünüş hem de kişilik bakımından mükemmel niteliktedir ve bu da onları ailenin yanında büyütmek için ideal bir köpek ırkı yapar. Ortalama Dalmaçyalı köpeği fiyatı şu anda yavru başına yaklaşık 800 TL. Aşağıdaki makale size, fiyatları ve satılık Dalmaçyalı yavru bulmak için saygın web siteleri ve yetiştiricileri hakkında bilgi vermektedir.

Dalmaçyalı köpek fiyatları ve özellikleri. Satılık Dalmaçyalı yavruları

Dalmaçyalı köpek fiyatları

Dalmaçyalı yavrular arasından seçim yapabileceğiniz pek çok kategori bulunmaktadır. Yalnızca evcil hayvanlar olarak yetiştirilen yavrular (sınırlı kayıtlı ), tam kayıtlı yavrulara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Profesyonel bir üretici değilseniz ve yalnızca arkadaş olarak bir yavru köpek yetiştirmek istiyorsanız, sınırlı kayıtlı Dalmaçyalı yavruları sizin için uygun ve makul fiyatlı bir seçimdir.

Sınırlı (veya olmayan) kayıtlı Dalmaçyalı köpek fiyatı

Bu Dalmaçyalı köpeklerin üretimi için izin verilmeyeceğinden fiyatları çok yüksek değil, köpek başına 700- 1000 TL. Bu, Dalmaçyalı olarak iyi görünümlü, sadık ve dinamik kişiliği olan bir köpek için makul bir fiyattır.

Dalmaçyalı köpek fiyatları ve özellikleri. Satılık Dalmaçyalı yavruları

Tam kayıtlı Dalmaçyalı köpek fiyatı

Bu Dalmaçyalı yavruların üretimi için izin verilir, böylece fiyatları sınırlı olanlardan daha yüksek olacaktır. Bununla birlikte, fiyatları köpek yetiştirme çiftliğinin kalitesine ve yerlerine bağlı olarak önemli ölçüde değişmektedir.

  • Normal yetiştirme çiftliklerinden alınan Dalmaçyalı yavruları 1000 ila 1400 TL arası mal olur. Genellikle normal aile kayıtlarına sahiptirler ve ağırlıklı olarak evcil hayvan olarak yetiştirilmektedir.
  • Prestijli üreme çiftliklerinden gelen Dalmaçyalı yavruları köpek başına 1500 – 2500 TL arasında değişen daha yüksek fiyatlara sahiptir. Bu yetiştiriciler genellikle olağanüstü soyağacına sahiptir ve köpek şovlarında yetiştirme veya üretim için yetiştirilmelidir.

Dalmaçyalı köpek fiyatları ve özellikleri. Satılık Dalmaçyalı yavruları

Satılık Dalmaçyalı yavruları nerede bulabilirim?

  • https://www.alalimsatalim.com/Kopek_Dalmatian – Alalimsatalim, çok ünlü ve birçok kişi tarafından yaygın olarak bilinen bir evcil hayvan web sitesidir. Bu web sitesinin avantajı çok sayıda yavru bulunmasıdır. Burada satılık Dalmaçyalı yavrular, yaş, görünüm, cinsiyet vb. Açısından da çok çeşitlidir. Üstelik burada köpek yavrusu fiyatı yüksek değildir ve neredeyse herkese uygundur.
  • http://www.satilikkopek.gen.tr/satilik_dalmacyali/ – Alalimsatalim gibi, burası da harika ve prestijli bir evcil hayvan web sitesidir. Bu site dünyanın dört bir yanındaki birçok bölgede satılan evcil hayvanları aramanıza izin veriyor, böylece yakınınızdaki Dalmaçyalı yavrularını kolayca bulabilirsiniz. Burada fiyatlar çok yüksek değil, 500-1500 TL / köpek arasında değişiyor.

Dalmaçyalı köpek fiyatları ve özellikleri. Satılık Dalmaçyalı yavruları

Dalmaçyalı köpeklerinin özellikleri

Görünüm

Dalmaçyalı ağırlığı yaklaşık 20-25kg olan orta boy köpektir. İyi oranlarda vücutları vardır, güçlü ancak elittirler ve inanılmaz dayanıklılıkları var.

Beyaz renkleri olan, vücudun her yerinde siyah lekelerle noktalı, sıkı ve kısa tüyleri var. Siyah renk dışında bu lekeler de koyu kahverengi, koyu mavi vb. Gibi diğer renktedir. Dalmaçyalılar beyaz tüyle doğarlar ve ilk lekeler genellikle doğumdan 3 hafta sonra ortaya çıkar.

Dalmaçyalı köpek fiyatları ve özellikleri. Satılık Dalmaçyalı yavruları

Kişilikleri

Dalmaçyalı, sağlıklı, dinamik ve son derece akıllı bir köpek ırkıdır. Onlar harika arkadaş köpekleridir. Koşu veya bisiklet sürerken onları yanınızda götürebilirsiniz. Ayrıca, çeviklik veya dayanıklılık gerektiren köpek yarışmalarında zorlu bir rakiptirler.

Çok akıllıdırlar ve eğitilmesi kolaydır. Bununla birlikte, sert eğitim yöntemlerine iyi yanıt vermezler. Esnek bir eğitim yaptırmalısınız ve en olumlu yanıtları almak için sık sık onlara hediye vermelisiniz.

Dalmaçyalılar çocuklar için çok iyi arkadaştır. Oyunlardaki enerjileri ve hevesleri ile çocukları mutlu ve ilginç hale getireceklerdir.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.