Amerikan Cocker fiyatları & Özellikleri. Cocker yavruları nerede satılmaktadır?

Amerikan Cocker Spaniel dünyanın en popüler köpek ırklarından biridir. 1930’lu yılların sonundan 1950’lere kadar Cocker, AKC’ye en çok kayıtlı cins olmuştur. Şu ana kadar bile Cocker dünyada en çok sevilen 15 cinsten biridir. Amerikan Cocker fiyatı genelde çok yüksek değildir, her köpek yavrusu için yaklaşık 600 TL. Bu yazıda, satılık Amerikan Cocker yavrularını bulmak için en iyi web siteleri ve yetiştiriciler ile Cocker fiyatları hakkında bilgiler paylaşacağız.

Amerikan Cocker fiyatları. Cocker Özellikleri. Satılık Cocker yavrusu

Amerikan Cocker fiyatları

Günümüzde Cockerlar iki ana kaynaktan geliyor: yerel olarak veya ithal olarak ABD, İngiltere. Yetiştirme amacına bağlı olarak, yerel Cockerlar 2 türü içeriyor: Sınırlı Kayıtlı Amerikan Cocker’ler (yalnızca evcil hayvan) ve tam kayıtlı (üretim hakları olan) olanlar.

Kayıtsız Amerikan Cocker’in fiyatı

Bu yavrular üretim için uygun değildir ve genellikle sterilize edilmiştir, bu nedenle çok pahalı değildir, bunlar yavru başına 500 – 800 TL arasında değişir. Bu tür fiyatlar bir evcil hayvan Cocker için oldukça makul. Kısırlaştırılmamış olanlara kıyasla, üreme mevsiminde eş bulmak için daha az dolaşır ve daha nazik olurken evcil hayvan olarak yetiştirmek daha uygundur.

Amerikan Cocker fiyatları. Cocker Özellikleri. Satılık Cocker yavrusu

Kayıtsız Amerikan Cocker’lerin fiyatı

Yetiştirme hakkına sahip tam kayıtlı köpekler genellikle evcil hayvanlardan daha pahalıdır. Fiyatlar, kalitesi, soyu, soyağacı ve yetiştiricinin itibarına bağlı olarak oldukça çeşitlidir.

  • Az bilinen yetiştirme çiftliklerinden gelenler yavru başına 800 – 1200 TL civarında. Genellikle ortak soyağacına sahiptir ve çoğunlukla evcil hayvan olarak yetiştirilirler.
  • Ünlü yetiştirme çiftliklerinden gelen Cockerlar 1200 – 2000 TL / yavru arasında değişmekte olup daha pahalıdır. Bu yavru köpekler genellikle mükemmel bir soyağacına sahiptir, güzel görünüşü esas alınarak Köpek şovları veya üretim için yetiştirilir.

İngiltere’den ithal edilen Amerikan Cocker’in fiyatı

İngiltere bu cinsin anavatanıdır. Bu nedenle, bu ülkeden ithal edilen Amerikan Cockerlar yetiştiriciler tarafından tercih edilir ve genellikle yavru başına 2000 $ ‘ın üzerinde yani çok pahalıdır. Bununla birlikte, kalite bakımından, İngiliz Amerikan Cockerlar yalnızca Amerikalı muadilleriyle aynı seviyededir. Daha yüksek fiyatlarının nedeni nakliye ücretleri ve alıcı psikolojisidir.

Amerikan Cocker fiyatları. Cocker Özellikleri. Satılık Cocker yavrusu

Amerikan Cocker yavruları nerede satılmaktadır?

  • http://www.petcim.com/satilik-kopek-american-cocker/ – Bu, evcil hayvan severler için tanıdık bir web sitesi. Uygun bir satın alma deneyimi için her Cocker’ın tüm bilgileri web sitesinde görüntülenir ve kolayca erişilebilir. Bu site, dünya genelinde seri ilanları hızlı bir şekilde günceller bu da nerede olursanız olun, yakınınızda Cocker satıcılarını bulabilmenizi sağlar.
  • https://www.hayvanilanlari.com/american-cocker-spaniel/ – İdeal Cocker’larınızı burada kolayca bulabilirsiniz. Hoobly gibi, bu site farklı boyutlarda, yaşlarda ve fiyatlarda çok çeşitli Cockerlar sunar… Ancak, ilanların çoğu gizli olduğundan yavruların kalitesi iyice kontrol edilemeyebilir. Bu nedenle, herhangi bir köpek satın almadan önce, kayıt bilgilerini, sağlık sertifikasını dikkatle kontrol etmelisiniz…
  • https://www.kopekdunyasi.com/american-cocker – Bu kesinlikle evcil hayvan severlerin bildikleri ve güvendiği bir adres. Burada bir Cocker almak için güvende hissedebilirsiniz. Bu sitedeki cockerlar, boyutları, renkleri ve yaşları bakımından sağlıklı ve çeşitlidir.

Amerikan Cocker fiyatları. Cocker Özellikleri. Satılık Cocker yavrusu

Amerikan Cocker’in Özellikleri

Görünüm

Amerikan Cocker, 11-16 kg ağırlığında güçlü ve sağlam bir gövdeye sahiptir. Gözleri büyüktür, fakat çoğunlukla fındık veya koyu kahverengidir. Kulakları iri ve sarkıktır.

Onların tüyleri uzun ve dalgalı değildir. Uzun ve kalın tüylere rağmen sıcak iklime adapte edilebilirler. Tüy renkleri oldukça farklıdır, göğüsleri haricinde siyah, kırmızı, krem ​​gibi herhangi bir beyazlık olmayan katı renkler ortaya çıkmaktadır.

Amerikan Cocker fiyatları. Cocker Özellikleri. Satılık Cocker yavrusu

Kişiliği

Amerikan Cocker, eğlenceli, kibar ve hevesli mizacıyla bilinir. Cockerlar nazik ve sevdiklerinizi mutlu etmek istemektedir. Genellikle arkadaş olarak yetiştirilmekle birlikte, yarışçı ve itaat ve çeviklik yarışmalarına katılmak üzere eğitilebilirler.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.