American Bully fiyatları. Satılık American Bully yavrusu. Bully Özellikleri

Bir American Bulldog‘u ile Pit Bull Terrierin çaprazlanması ile oluşan American Bully ebeveynlerinin ayırt edici özelliklerini taşır. Pitbull’dan gelmesine rağmen, Bully hiç agresif değildir. Aksine, Bully, kendisini dünyadaki birçok köpek severe sevdirecek ve aranan bir köpeğe dönüştürecek şekilde, özellikle çocuklara karşı nazik ve sabırlıdır. Bu günlerde, American Bully fiyatları oldukça yüksektir, yavru başına yaklaşık 1500 TL. Bu makalede, Bully’i satın almak için güvenilir yerler ve fiyatlar hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca, burada bir American Bully almadan önce düşünmeniz gereken hususlarla birlikte, bu cinsin kişiliği ve davranışları hakkında ayrıntıları bulabilirsiniz.

American Bully fiyatları. Satılık American Bully yavrusu. Bully Özellikleri

American Bully fiyatları

Bir Bully’i yetiştirme amacınıza ve kalite beklentinize göre, American Bully’nin fiyatı 2 gruba ayrılmıştır: Sınırlı kaydı olan Bullyler ve tam kayıtlı Bullyler. İki grubun arasındaki fark, sınırlı kayıtlı yavruların üretim hakları olmamasına karşın, tam kayıtlı olan yavruların üretim hakları vardır. Bu aynı zamanda, tamamen kayıtlı Bully’lerin diğerinden çok daha pahalı olduğu anlamına gelir.

Sınırlı kayıtlı American Bully’lerinin Fiyatı

Bu yavru köpekler oldukça uygun fiyatlıdır, 1000 ila 1800 TL arasındadır. Onları üretmek yerine bir arkadaş arayan birisi için uygundur.

American Bully fiyatları. Satılık American Bully yavrusu. Bully Özellikleri

Tam kayıtlı American Bully’lerinin Fiyatı

Tamamen kayıtlı Bully’lerin fiyatı sadece evcil hayvan olarak yetiştirilenlerden daha fazladır. Onların tam fiyatı, yetiştiricilerine, soyağaçlarına ve genlerine bağlı olarak çok çeşitlidir.

  • Sıradan yetiştirme çiftliklerinden gelen Bullyler köpek başına yaklaşık 1800 – 3000 TL. Genellikle normal soylardandır ve evcil hayvanlar olarak yetiştirilirler.
  • Ünlü yetiştirme çiftliklerinden gelenler soylarına göre köpek başına 3000-5000 TL arasındadır ve çok pahalıdır. Genellikle Mükemmel soya sahiptir, bu tür yavrular üretim veya Köpek şovlarına katılmak için yetiştirilir.

American Bully fiyatları. Satılık American Bully yavrusu. Bully Özellikleri

American Bully yavrularını nereden satın alabilirim?

American Bully yavrularını bulmak için aşağıdaki web sitelerine veya fan sayfalarına bakabilirsiniz:

  • American Bully Takımı Türkiye – Türkiye’de ünlü ve profesyonel bir Bully yetiştiricisidir. Çok kaliteli Bully sağlarlar. Ve tabii ki fiyatı da çok yüksektir.
  • American Bully Türkiye – Başka bir ünlü Bully Yetiştiricisi, ancak Bully Takımından daha az tanınır.
  • https://www.eurobreeder.com/breeds/american_bully.html – Üretim veya köpek şovu için son derece yüksek kalitede bir Bully satın almak istiyorsanız, bu siteyi kontrol etmek isteyeceksiniz. Avrupa’daki tüm Bully yetiştiricilerini listeliyorlar. Onların birçoğu dünyadaki en ünlü yetiştiricilerdir.

American Bully fiyatları. Satılık American Bully yavrusu. Bully Özellikleri

American Bully’nin Özellikleri

Görünüm

American Bully’nin sağlam bir yapısı ve açıkta gözüken kas yapıları var. Kafası Pit Bull’tan daha büyük ve oransal olarak uzundur. Yanak kasları belirgindir. Kulaklar uzundur, ancak daha havalı bir görünüm için kesilir. Boyun geniş, ağır, hafif kavisli ve omuzlardan beline doğru incelir. Göğsü derin, geniş ve kaslıdır. Ağırlığına gelince, her Bully yaklaşık 60 – 80 kilo ağırlığındadır.

Bully, Pit Bull’a çarpıcı bir benzerlik taşır. Bu nedenle birçok insan iki ırkı birbirine karıştırmaktadır. Bununla birlikte, Pit Bull daha ince ve uzun, Bully ise daha kısa ve daha kaslıdır. Bully’nin kafası büyük ve kaslı bir vücuda sahiptir. Mizaç açısından Pit Bull daha agresiftir. Öte yandan, zorlu görünmesine rağmen, Bully, eğitilmesi daha kolay ve naziktir, bu da bu cinsi gençler arasında çok popüler kılıyor.

American Bully fiyatları. Satılık American Bully yavrusu. Bully Özellikleri

Kişiliği

American Bully, hoş ve güvenilir bir arkadaştır. Bu köpekler cesaretiyle ve kışkırtılması halinde güçlü savaşçı olma özellikleriyle biliniyor. Sahiplerini ve sahiplerinin mülklerini koruyabiliyorlar. Sevdikleri için kendilerini bile feda etmeye isteklidirler. Her ne kadar American Bully daha nazik olması için seçici olarak üretilmiş olsa da, hala vahşi bir cins olarak kabul edilir. Dolayısıyla, Bully sakin, emin ve tutarlı sahiplere ihtiyaç duyuyor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.