Pomeranian Boo Bakımı ve Eğitim. Pomeranian’ları yetiştirme

Küçük bir boy ve güzel bir görünüm ile Pomeranian tüm dünyada büyük bir popülerlik kazanmıştır. Ancak, soylu bir köpek olarak kabul edilen bu cins, asil aileler tarafından yüzyıllarca büyütüldüğü ve şımartıldığı için bakım isteyen ve zor köpeklerdir. Ayrıca, uzun ve kalın kürkleri, herkes için uygun olmayabilecek yüksek bakım gerektirir. Bu makale Pomerani’leri yetiştirme, bunları besleme ve bakımı da dahil olmak üzere sizi yönlendirecektir.

Pomeranian Boo Bakımı ve Eğitim. Pomeranian'ları yetiştirme

Pomeranianlar için Gıda

Pomlar çok yediği halde seçici yiyiciler olarak bilinir, yiyecekleri lezzetli ve besleyici olmalıdır.

Ticari köpek gıdaları

Birçok kişi köpeklerini köpekler için lezzetli fakat çoğu zaman için besleyici değeri olmayan çok sayıda dolgu maddesi içeren köpek mamalarıyla beslemeyi sever.

Pomeranian Boo Özellikleri ve Mizacı. Pomlara nasıl bakılır?

Pomeranian Boo (veya Pom), Avrupa kökenli küçük bir köpek ırkıdır. Pomlar, soyludan sevimliye kadar birçok farklı tarzda şekillendirilebilen kalın, uzun ve ipeksi kürklü şirin küçük köpeklerdir. Teddy Bear Pomlar tüm dünyadaki köpek severleri kendine delice sevdirtti. Bu yazıda, bu sevimli köpekler hakkında daha fazla bilgi açıklanacak; özellikleri ve mizacı.

Pomeranian Boo Özellikleri ve Mizacı. Pomlara nasıl bakılır?

Pomeranian Boo Özellikleri

Modern Pomeranianlar, 15-25 cm arasında değişen bir boya ve 1,3 ila 4 kg arasında değişen bir ağırlığa sahip oldukça ufak boyuttadır. Oyuncak boyutu olarak sınıflandırılır (25 cm’den daha düşük bir ırkla küçük ırklar). Bazı Pomlar 35 cm boyunda olabilir ve 6 kg ağırlığa kadar olabilir, ancak bu soy çoğunlukla yetiştirilmemiştir ve daha az popülerdir.

Pomeranian fiyatları. Satılık Pomeranian Boo yavrusu fiyatları. Pomeranian köpek

Pomeranian (Pomeranian boo, veya Pom) dünyada çok ünlü bir köpek ırkıdır ve ilk kez Almanya’da 16. yüzyılın başlarında ortaya çıkmıştır. 16-18. Yüzyıllar arasında birçok Avrupa ülkesinde aristokrasi arasında en sevilen evcil hayvan olarak büyük bir geçmişi vardı. Bugün, saf Pomeranian fiyatları her köpek yavrusu için yaklaşık 800-1200 TL arasında olmak üzere oldukça yüksektir. Köpek imalatı veya köpek şovlarına katılmak için yetiştirilen köpekler daha fazla maliyete sahip olmaktadır. Pomeranian köpek fiyatının ayrıntılarını aşağıdaki gibi analiz edeceğiz.

>> Boo köpek fiyatları sahibinden. Pomeranian Boo fiyat. Satılık Boo yavrusu

Pomeranian fiyatları. Satılık Pomeranian Boo yavrusu fiyatları. Pomeranian köpek

Pomeranian fiyatları

800 – 1200 TL arası

Sınırlı kayıtlı Pomeranyaların üretim değil sadece evcil hayvan amacıyla yetiştirilebilecekleri fiyat aralığı budur. Yetiştirme haklarını önemsemiyorsanız, bu fiyattaki Pomlar da aile üyeleri için oldukça tatlı ve uygundur. Ayrıca, görünüşleri, yüksek fiyatlı yavru köpeklere göre biraz daha az güzeldir.

Aşağıdaki internet sitelerinde, bu fiyat aralığında pom yavruları bulabilirsiniz:

Boo köpek fiyatları sahibinden. Pomeranian Boo fiyat. Satılık Boo yavrusu

Boo köpek, dünyadaki en sevimli köpeklerden biridir, uzun yıllar bir İnternet fenomeni haline gelmiştir. Eylül 2017’ye gelindiğinde Boo, Facebook’ta 17 milyondan fazla taraftar topladı ve dünyanın en ünlü köpeği olarak kabul edilmektedir. Bu makalede, Boo’nun hikâyesini ve şu anki Pomeranian Boo köpek fiyatları – kendi Boo köpeğinize sahip olmak için gereken tüm masrafları paylaşacağız.

Boo köpek fiyatları sahibinden. Pomeranian Boo fiyat. Satılık Boo yavrusu

Boo’nun hikâyesi

Boo, 16 Mart 2006’da San Francisco’da dünyaya geldi. Diğer normal Pomeranyalar gibi, Boo da başlangıçta kalın, uzun, pürüzsüz ve ipeksi bir kürke sahipti. Bununla birlikte, 2009 yılında, Boo’nun sahibi tüylerini düzgün bir şekilde kesmeye karar verdi. Boo, 2010 başlarından beri Facebook fan sayfasına sahiptir.

Bununla birlikte, ünlü şarkıcı Ke$ha tweeter’da yeni bir erkek arkadaşı olduğu tweetini paylaştığı ve bu tweet Boo’nun fan sayfasına yönlendirdiği Ekim 2010’a kadar gerçekten popüler değildi. Boo hemen sonra ünlendi ve 2010 yılının kalan aylarında bile, Boo’nun fan sayfası 1 milyon beğeniye ulaştı. 2011 yılının ortalarına kadar Boo’nun fan sayfası 5 milyon beğeniye ulaştı ve Boo birçok sosyal ağda bir fenomen haline geldi.

Latest Posts