Jack Russell fiyatları. Satılık Jack Russell Terrier yavruları. Jack Russel köpek

Jack Russell Terrier (veya Parson Russell Terrier) yaklaşık 200 yıl önce tilki avı için İngiltere’de geliştirilen bir köpek cinsidir. Onlar canlı, bağımsız ve akıllı küçük köpeklerdir. Sevimli ve sevecendir, birçok insan hayranlık duymaktadır. Jack Russell fiyatları çok yüksek değildir, köpek başına ortalama olarak 600 TL dir. Bu yazıda, satılık Jack Russell Terrier yavrularını bulmak için fiyatlar, saygın ilan siteleri ve yetiştiricilere ilişkin tüm ayrıntıları sunacağız.

Jack Russell fiyatları. Satılık Jack Russell yavruları. Terrier Jack Russell

Satılık Jack Russell fiyatları

Onları yetiştirme amacınıza ve kalitelerine dayanarak Jack Russell Teriyer, sınırlı kayıtlı olan Russellar (yalnızca evcil hayvan) ve tam kayıt (yetiştirme hakları olan Russellar) olmak üzere 2 gruba ayrılmıştır.

Sınırlı kayıtlı Jack Russell’in fiyatı

Sınırlı kayıtlı Russell Teriyerler hiçbir yetiştirme hakkına sahip değildir ve doğumdan bu yana sterilize edilirler. Profesyonel bir üretici değilseniz, bu tür yavrular, arkadaşları kadar mükemmel oldukları için sizin için uygundur. Sınırlı tescilli Russell Teriyer pahalı değildir, fiyatı yavru başına 500 – 800 TL arasında değişmektedir.

Latest Posts