İngiliz Bulldog fiyatları. Satılık İngiliz Bulldog yavrusu. Bulldog özellikleri

İngiliz Bulldog ‘un (Bulldog) kökeni İngiltere’dendir ve birkaç yıldır dövüş köpeği veya çiftlik koruma köpekleri olarak yetiştirilmektedir. Günümüzde, Bulldog aile hayvanı olarak yetiştirilmektedir. İngiliz Bulldog fiyatları oldukça yüksektir, 1200 ila 1700 TL arasıdır. Bu fiyat Fransız Bulldog fiyatı ile neredeyse aynıdır. Bununla birlikte, bir İngiliz Bulldog yavrusu yetiştirme maliyeti, çoğunlukla daha yüksek gıda harcamaları yüzünden bir Fransız Bulldog yavrusundan daha yüksektir. İngiliz Bulldog fiyatlarının ne kadar olduğuna ve her yıl İngiliz Bulldog yetiştirmek için ne kadar ödemek zorunda olduğunuza ilişkin ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

>> Fransız Bulldog fiyatları. Satılık Fransız Bulldog. French Bulldog özellikleri

İngiliz Bulldog fiyatları. Satılık İngiliz Bulldog yavrusu. Bulldog özellikleri

İngiliz Bulldog fiyatları

Sınırlı kayıtları olan Bulldog fiyatı

Evcil hayvan olarak yetiştirilen ve üretim için izin verilmeyen Bulldog’lar genellikle 1200’ila 1700 TL’ye sunulmaktadır. Sınırlı kayıtlı bulldoglar, ev sahipleri tarafından ilişkilerini kontrol altına alabilmek için çoğunlukla kısırlaştırılır.

Fransız Bulldog fiyatları. Satılık Fransız Bulldog yavruları. French Bulldog özellikleri

Fransız Bulldog (french bulldog) küçük, akıllı, çevik ve çok sevimli bir köpek ırkıdır. Bunlar, ilk defa 1860 yılında Fransa’da görülen oldukça yeni bir köpek ırkı olarak kabul edilmektedir. Bu cins, 2 köpek ırkı arasında melezleşmenin sonucudur: İngiliz Bulldog ve Fransız Terrier. Fransız Bulldog, dünyanın en sevilen köpek ırklarından biridir ancak bu köpek ırkı sayısı oldukça azdır. Bu nedenle, saf Fransız Bulldog fiyatları her zaman için çok yüksektir, bir köpek yavrusu için genellikle 1400 TL’den az olmamaktadır. Bu makalede, Fransız Bulldog fiyatlarının ne kadar olduğuna ve yavru köpek yetiştirmenizin yıllık maliyetinin ne olduğuna ilişkin ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fransız Bulldog fiyatları & özellikleri. Satılık Fransız Bulldog yavruları

Fransız Bulldog fiyatları

Fransız Bulldog fiyatı her zaman çok yüksek seviyededir, yalnızca evcil hayvanlar olarak yetiştirilenler için bile 1400 TL’den az değildir. Temel nedeni, bu köpek cinsinin çok sevildiği halde doğum yapmada çok zayıf bir yeteneği olmasıdır.

Latest Posts