Beagle fiyatları. Beagle yavru fiyatları. Beagle köpek özellikleri

Beagle dünyanın en ünlü ve en küçük köpek ırklarındandır. Günümüzde avlanma ihtiyaçları fazla olmadığı için Beagle aileler için evcil hayvan olarak yetiştirilmektedir. Şu anda Türkiye’de Beagle fiyatları diğer köpek ırklarına kıyasla oldukça düşüktür ‘. Beagle fiyat aralığı, evde beslemek için yetiştirilen yavru köpekler için genellikle sadece 300 ila 500 TL arasındadır. Ayrıca, başka amaçlarla yetiştirilen yavrular için Beagle fiyatı biraz daha yüksek olabilir. Bu makalede Beagle yavrularının fiyatı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Beagle fiyatları. Beagle köpek özellikleri ve fiyatları. Satılık Beagle yavru

Beagle fiyatları

Büyütme amaçlarına ve bireysel Beagle özelliklerine bağlı olarak, Beagle yavrularının fiyatı 3 ana grup altına sınıflandırılabilir.

500 TL’nin Altı

500 TL’nin altında sunulan Beagle yavruları genellikle normal aileden gelmekte ve aile üyesi olarak yetiştirilmektedir. Bu kategorideki en popüler Beagle fiyat aralığı 300-500 TL’dir. Tabii ki 200 TL’nin altında veya hatta 100 TL’nin altında sunulan (sağlıklı) yavrular var, ancak bu vakalar çok nadir. Bu fiyat seviyesinde sunulan yavrular genellikle evcil hayvanlarını daha fazla yetiştirmek istemeyip başkasına aktarmak isteyen ailelerden gelmekte veya sadece nakliye ve evcil hayvan gıda masraflarını telafi etmek istemektedirler.

Latest Posts