Dalmaçyalı köpek fiyatları ve özellikleri. Satılık Dalmaçyalı yavruları

En çok “101 Dalmaçyalılar” filminin yıldızı olarak bilinir, Dalmaçyalı uzun bir geçmişi olan güçlü ve atletik bir köpek ırkıdır. Dalmaçyalı köpekleri çok yönlüdür, avcılık, yangından kurtarma ve sirkte de yapabilirler. Dalmaçyalı cazibesi hem görünüş hem de kişilik bakımından mükemmel niteliktedir ve bu da onları ailenin yanında büyütmek için ideal bir köpek ırkı yapar. Ortalama Dalmaçyalı köpeği fiyatı şu anda yavru başına yaklaşık 800 TL. Aşağıdaki makale size, fiyatları ve satılık Dalmaçyalı yavru bulmak için saygın web siteleri ve yetiştiricileri hakkında bilgi vermektedir.

Dalmaçyalı köpek fiyatları ve özellikleri. Satılık Dalmaçyalı yavruları

Dalmaçyalı köpek fiyatları

Dalmaçyalı yavrular arasından seçim yapabileceğiniz pek çok kategori bulunmaktadır. Yalnızca evcil hayvanlar olarak yetiştirilen yavrular (sınırlı kayıtlı ), tam kayıtlı yavrulara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Profesyonel bir üretici değilseniz ve yalnızca arkadaş olarak bir yavru köpek yetiştirmek istiyorsanız, sınırlı kayıtlı Dalmaçyalı yavruları sizin için uygun ve makul fiyatlı bir seçimdir.

Amerikan Cocker fiyatları & Özellikleri. Cocker yavruları nerede satılmaktadır?

Amerikan Cocker Spaniel dünyanın en popüler köpek ırklarından biridir. 1930’lu yılların sonundan 1950’lere kadar Cocker, AKC’ye en çok kayıtlı cins olmuştur. Şu ana kadar bile Cocker dünyada en çok sevilen 15 cinsten biridir. Amerikan Cocker fiyatı genelde çok yüksek değildir, her köpek yavrusu için yaklaşık 600 TL. Bu yazıda, satılık Amerikan Cocker yavrularını bulmak için en iyi web siteleri ve yetiştiriciler ile Cocker fiyatları hakkında bilgiler paylaşacağız.

Amerikan Cocker fiyatları. Cocker Özellikleri. Satılık Cocker yavrusu

Amerikan Cocker fiyatları

Günümüzde Cockerlar iki ana kaynaktan geliyor: yerel olarak veya ithal olarak ABD, İngiltere. Yetiştirme amacına bağlı olarak, yerel Cockerlar 2 türü içeriyor: Sınırlı Kayıtlı Amerikan Cocker’ler (yalnızca evcil hayvan) ve tam kayıtlı (üretim hakları olan) olanlar.

Bichon Havanese fiyatları. Satılık Havanese yavrusu fiyatları

Bichon Havanese dünyada çok popüler bir köpek ırkıdır ve 19. yüzyıl Küba aristokrasilerinin arkadaşı olarak göründü, çünkü onların güzel görünümü ve sahipleri için samimiyeti ve onlara bağlılıkları vardı. Havanese aynı zamanda çok enerjik bir köpek ırkıdır ve bundan dolayı da bir aile için evcil hayvan olabilir ve performansa katılmak veya bir terapi köpeği olmak için eğitilebilir. Havanese köpek fiyatı şu anda köpek başına yaklaşık 600 TL, ancak her köpek kalitesine ve özelliklerine bağlı olarak fiyat köpek başına 4000 TL’ye kadar yükselebilir. Bu yazıda size fiyatlarla ilgili ayrıntılı bilgi ve satılık Havanese yavru bulmak için en saygın adresleri aktaracağız.

Bichon Havanese fiyatları. Satılık Havanese yavrusu fiyatları

Bichon Havanese fiyatları

Havanese köpekleri, seçmeniz için birkaç kategoriye ayrılır: sınırlı kayıtlı Havanese (yalnızca evcil hayvan olarak yetiştirilen) ve tam kayıtlı Havanese (üretim için izin verilir). İlginize ve köpek yetiştirme amacınıza bağlı olarak, en sevdiğiniz ve uygun Havanese köpek türünü seçebilirsiniz.

Corgi fiyat aralığı. Pembroke Welsh Corgi fiyatları sahiplendirme

Welsh Corgi Galler, İngiltere kökenli bir çoban köpeği cinsidir. Günümüzde Corgi, birçok ülkede evcil hayvan olarak dünyada tüm dünyada büyütülüyor. Corgi fiyatı her bir köpek yavrusu için yaklaşık 1200 TL, yıllık maliyeti 1000 TL civarındadır. Corgi gibi güzel bir köpek sahibi olmak için çok yüksek bir maliyet değildir. Bu yazıda, Corgi fiyatlarının ne kadar olduğunu detaylı analiz edeceğiz ve aileniz için bir Corgi yavrusu bulmanın en iyi adreslerini tartışacağız.

Corgi fiyat aralığı. Pembroke Welsh Corgi fiyatları sahiplendirme

Corgi fiyat aralığı

Sınırlı kayıtlı olan Corgi fiyatı

Sınırlı kayıtlı Corgi yavruları, aile evcil hayvanı olarak yetiştirilmek için oluşturulmaktadır. Bunların aile kayıtları yoktur ve üreme için izin verilmemektedir. Kan saflığı seviyesi yaklaşık %90’ın üzerindedir.

Shiba Inu fiyat aralığı. Bir Shiba Inu için ne kadar yıllık masraf ödersiniz?

Shiba Inu Japonya kökenli 6 farklı köpek ırkından biridir. Ve bu cins, şimdiye kadar var olan az sayıdaki çok eski zamandan kalma köpek ırkından biridir. Shiba M.Ö. 3. yüzyıldan itibaren var olmuş ve İkinci Dünya Savaşı’nda neredeyse yok olmuştur. Mevcut Shiba Inu cinsi, Nihon Ken Hozonkai (Nippo) ‘nun köpek ırkını korumaya yönelik büyük gayretin bir sonucu olarak değerlendirilmektedir. Şu anda ortalama Shiba Inu fiyatı her bir köpek yavrusu için yaklaşık 1000 TL. Ve bir Shiba Inu köpek yavrusu için ortalama büyütme masrafları yılda yaklaşık 1000TL dir. Shiba Inu, küçük ve sevimli bedenleri ve özellikle de mutlu gülümsemeleriyle yüzleri çok sevilir.

Shiba Inu fiyat aralığı. Satılık Shiba Inu yavruları. Shiba Inu köpek

Shiba Inu fiyat aralığı

Aile kayıtları olmayan ve aile evcil hayvanı olarak yetiştirilen Shiba Inu’nun fiyatı

Sınırlı kayıt yaptırıp yalnızca evcil hayvan amaçlarıyla yetiştirilen Shiba Inu yavruları 800-1200 TL arasında satılır. Üretim amacınız yoksa ve sadece arkadaş olarak bir köpek yavrusu bulmak istiyorsanız, sınırlı kayıtlı olan Shiba Inu yavruları sizin için uygun bir seçimdir.

Pincher köpek fiyatları. Satılık Pinscher yavrusu. Minyatür Pinscher Özellikleri

Minyatür Pinscher (Pincher köpek, veya Minpin), küçük, güzel görünüşü ve öz güveninden dolayı “Oyuncakların Kralı” olarak bilinen bir köpek ırkıdır. Minpin, dünyadaki en popüler evcil hayvan ırklarından biridir. Pincher köpek fiyatları çok yüksek değildir, yavru başına ortalama 500 TL dir. Bu Minyatür Pinscherlerin fiyatı yetiştirme amacınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Sadece evcil hayvan olarak yetiştirilen minipinler, üreme haklarına sahip olan Minpin’lerden daha uygundur. Bu yavru köpeklerle ilgileniyorsanız, bu makale fiyatlar ve Minpin yavrularının satıldığı web siteleri açısından sizin için yararlı olacaktır.

Pincher köpek fiyatları. Satılık Pinscher yavru. Minyatür Pinscher özellikleri

Pincher köpek fiyatları

Kaydı Olmayan Minyatür Pinscherlerin Fiyatı

Sınırlı kayıtlı Minpins’in üretimine izin verilmiyor, bu nedenle fiyatları oldukça makuldur, köpek yavrusu başına 400 – 700 TL. Bu tür fiyat aralığı, ne kadar güzel, akıllı ve aktif oldukları düşünüldüğünde mantıklıdır.

American Bully fiyatları. Satılık American Bully yavrusu. Bully Özellikleri

Bir American Bulldog‘u ile Pit Bull Terrierin çaprazlanması ile oluşan American Bully ebeveynlerinin ayırt edici özelliklerini taşır. Pitbull’dan gelmesine rağmen, Bully hiç agresif değildir. Aksine, Bully, kendisini dünyadaki birçok köpek severe sevdirecek ve aranan bir köpeğe dönüştürecek şekilde, özellikle çocuklara karşı nazik ve sabırlıdır. Bu günlerde, American Bully fiyatları oldukça yüksektir, yavru başına yaklaşık 1500 TL. Bu makalede, Bully’i satın almak için güvenilir yerler ve fiyatlar hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca, burada bir American Bully almadan önce düşünmeniz gereken hususlarla birlikte, bu cinsin kişiliği ve davranışları hakkında ayrıntıları bulabilirsiniz.

American Bully fiyatları. Satılık American Bully yavrusu. Bully Özellikleri

American Bully fiyatları

Bir Bully’i yetiştirme amacınıza ve kalite beklentinize göre, American Bully’nin fiyatı 2 gruba ayrılmıştır: Sınırlı kaydı olan Bullyler ve tam kayıtlı Bullyler. İki grubun arasındaki fark, sınırlı kayıtlı yavruların üretim hakları olmamasına karşın, tam kayıtlı olan yavruların üretim hakları vardır. Bu aynı zamanda, tamamen kayıtlı Bully’lerin diğerinden çok daha pahalı olduğu anlamına gelir.

Pitbull köpek özellikleri ve mizacı. Güzel bir Pitbull nedir?

Pitbull, ya da Amerikan Pitbull Terrier, 19. yüzyılın başında Amerika’da yaygın olarak üretilen ve yetiştirilen bir köpek türüdür. Pitbullar, başlangıçta, Pitbull ‘un ineklerle veya büyük ayılarla, birisi artık yapamayana dek dövüştükleri “Boğa-ayı yemleme” adlı acımasız bir “oyuna” katılmak üzere eğitildiler.

Pitbull köpek özellikleri ve mizacı. Güzel bir Pitbull nedir?

Bu aynı zamanda Pitbull adının (Pit – Dövüş, Bull – İnek) kökenidir. 1935 yılına gelindiğinde, bu oyunlar insanlık dışı kabul edildi ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ve diğer Batı ülkelerindeki hayvan refah yasaları tarafından kesinlikle yasaklandı.

Pitbull kulakları nasıl kesilir? Pitbull için kulak kesme türleri

Pitbulların Kulağını kesme, havalı Pitbull’ları daha havalı hale getirdiği için, dünya çapında popülerdir. Bununla birlikte, kulak kesme, ancak güvenlik talimatlarına kesinlikle uyulursa, kaçınılması muhtemel bazı sağlık risklerine neden olabilir.

Pitbull kulakları nasıl kesilir? Pitbull için kulak kesme türleri

Pitbull için kulak kesme türleri

En yaygın üç üslup şunlardır: Gösteri Kesimi, Kısa Kesim ve Savaş Kesimi.

  • Gösteri Kesimi Pitbull ve Amerikan Bully için en popüler kulak kesme tarzıdır. Bu tarz uyarılmış ve odaklanmış bir his verir.
  • Kısa kesim basitliği nedeniyle önerilir. Gösteri ve Savaş kesimi arasında bir kombinasyondur.
  • Savaş Kesimi Pitbull ‘un en havalı görünmesine neden olduğu için popüler, ancak aynı zamanda ulaşmak en zor olanı. Pitbullar Savaş Kesimi sonrası enfeksiyona yatkındır. Uygulamadan önce, tüm ekipmanların dezenfekte edilmesini veya tercihen profesyonel veterinere köpeklerinizin götürülmesini sağlayın.

Safkan Tibet Mastifi köpeği Özellikleri ve Mizacı. Tibet Mastıfı’na nasıl bakılır?

Tibet Mastiff Tibet’ten köken alan “dev” bir köpek türüdür. Tibet Mastiff ilk insan tarafından yetiştirilen ilk evcil köpek gibi görünen ilkel cins olarak kabul edilir. Onların saf bir genleri var, binlerce yıllık geçmişi boyunca diğer köpek ırklarıyla hiçbir zaman çaprazlanmadılar. Bu makalede, Safkan Tibet Mastıflarının özellikleri ve bunlara nasıl bakılacağını öğrenelim.

Tibet Mastifi köpeği Özellikleri ve Mizacı. Tibet Mastıfı'na nasıl bakılır?

Safkan Tibet Mastifi Özellikleri

Tibet Mastiff çok büyük ve en az 70 cm boyda ve genellikle 60 – 90 kg ağırlıkta dünyanın en büyük köpeği olarak kabul edilmektedir. Bir Tibet Mastifin 110 kg ve 1.2m’ye kadar büyüdüğü kaydedilmiştir. Vücutları güçlü ve dengelidir. Özellikle omuz, göğüs, kalça ve uyluk kasları iyi gelişmiştir. Bununla birlikte, Tibet Mastiff’leri genellikle zorlu soğuk iklim koşullarında Tibet platosunda yetiştikleri zaman “büyük” boyutlara ulaşıyorlar.

Latest Posts