Ankara Kedisi fiyatları & özellikleri. Ankara Kedileri nereden satın alınır?

Ankara Kedisi (Angora Kedisi) birçok insanın ince vücut yapısı ve akıllı ve çevik doğası gereği sevdiği bir kedi cinsidir. Ailenizin çocukları varsa ve heyecan istiyorsanız, akıllı ve esnek “ponpon kız” olacakları için bir Türk yavru kedisini “almakta” tereddüt etmemelisiniz. Ankara Kedisi fiyatı çok düşüktür, şu anda kedi başına yaklaşık 200-400 TL. Detaylı fiyatların yanı sıra tanınmış Ankara Kedisi yetiştiricileri ve prestijli web siteleri bu makalede ayrıntılı olarak belirtilecektir.

Satılık Ankara Kedisi fiyatları. Ankara Kedisi özellikleri. Ankara Kedisi yavru

Ankara Kedisi fiyatları

Ankara Kedileri yetiştirme amaç ve kalitesine dayanarak 2 tipe ayrılmıştır: sınırlı kayıtlı Ankara Kedisi (sadece evcil hayvan olarak yetiştirilir) ve tam kayıtlı Ankara kedileri (Ankara Kedisi- üretim için izin verilir).

British Shorthair fiyat. Satılık British Shorthair yavrusu. British Shorthair özellikleri

British Shorthair yerli bir İngiliz kedi cinsidir. Uyumlu, samimi ve çok zekidirler. Shorthair ve Longhair olan 2 İngiliz kedisi türü vardır. Daha sevimli görünümlü Shorthair dünyada daha popüler. Bir British Shorthair ‘in ortalama fiyatı yaklaşık 1000 TL’dir, ancak her yavruya bağlı olarak 800-3000 TL arasında değişebilir. Aşağıda, British Shorthair fiyatı, özellikleri ve nerede satın alınacağı hakkında ayrıntılı bilgiler verilmiştir.

British Shorthair fiyat. Satılık British Shorthair yavrusu. British Shorthair özellikleri

British Shorthair fiyat aralığı

British Shorthair’lerin fiyatı birçok faktöre bağlı: yetiştiricilerin ünü, soyları, yaşları ve renkleri. Cins için talep ve arz da fiyatı etkiler.

İnternette sörf yaparak, 300-400 TL karşılığında British Shorthair’i sunan birçok satıcıyı kolayca bulabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, yavrularının çoğu kayıtsız ve sağlıksız olduğu için dikkatli olmalısınız.

İran kedisi fiyatları. Satılık İran kedi yavruları. İran kedisi özellikleri

İran kedisi hayvan sevenler arasında en popüler kedi ırklarından biridir. Bu kedinin büyüleyici görünümü herkesi heyecanlandırabilir. Asya’da doğan İran kedisi, 17. yüzyılda Avrupa’ya getirildi ve kısa süre içinde Batı ülkelerinde favori hayvan haline geldi. Bu günlerde, ortalama İran kedisi fiyatı yaklaşık 700-1000 TL’dir. Aşağıda, fiyatları, bir İran kedisinin nereden satın alınacağı ve özellikleriyle kişiliğine ilişkin ayrıntılar verilmektedir.

İran kedisi fiyatları. Satılık İran kedi yavruları. İran kedisi özellikleri

İran kedisi fiyatları

İran kedilerinin fiyatı büyük oranda değişmektedir. Fiyattaki dalgalanma, yetiştiricilerin bulunduğu yer, sahibinin bulunduğu yerde (Doğu Sahili’ndeki İran kedilerinin Orta ve Batı Sahili’ndeki kedilere göre daha pahalı olduğuna inanılıyor), yetiştiricinin şöhreti, soyları, yaşları, renkleri gibi birçok faktöre bağlıdır.

Scottish Fold fiyat aralığı. Scottish Fold özellikleri. Satılık Scottish Fold yavru

Scottish Fold (ya da sarkık kulaklı kedi), İskoçya kökenli ve katlanmış kulakları ile karakterize edilen bir kedi cinsidir. Tombul şekli, kısa yoğun kürkü, iri yuvarlak gözleri ve sevimli kısa ayakları ile Scottish Fold, dünyadaki birçok kedi hayranını cezbetmiştir. Mevcut Scottish Fold fiyatı yavru kedi başına yaklaşık 1000 TL civarındadır, ancak birinden diğerine değişebilir. Satış fiyatlarına, satış web sitelerine ve saygın yetiştiricilere yönelik Scottish Fold kedi yavruları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki makaleye bakabilirsiniz.

Scottish Fold fiyat. Scottish Fold özellikleri. Satılık Scottish Fold yavru

Scottish Fold fiyat aralığı

Çok rastlanılan bir ırk olmasına rağmen, Scottish Fold’in fiyatı, yetiştirme zorluğu ve genetik hastalıklara yatkınlığı nedeniyle beklenmedik bir şekilde yüksektir. Bir Scottish Fold yetiştirme amacınıza bağlı olarak, seçim yapabileceğiniz birçok fiyat seçeneği vardır.

Siyam kedisi fiyatları. Satılık Siyam Kedisi yavru. Siyam kedisi özellikleri

Siyam kedisi (veya Tay kedi, Wichian Mat – Taylandlılara göre), uzun bir geçmişi olan doğulu bir kedi cinsidir. Siyam kedileri her zaman popüler evcil hayvanlardır ve birçok ailede sevilmektedir. Siyam kedisi fiyatları şimdi oldukça makuldür sadece evcil hayvan olarak yetiştirilenler için kedi başına sadece 400-700 TL. Fiyatlar ile yetiştiriciler ve en saygın Siyam kedi sayfalarının ayrıntısı için lütfen makaleye bakın!

Siyam kedisi fiyatları. Satılık Siyam Kedisi yavru. Siyam kedisi özellikleri

Siyam kedisi fiyatları

Sınırlı kayıtlı (veya kayıtlı olmayan) Siyam kedi fiyatı

Bu kediler sadece evcil hayvan olarak yetiştirilebilir ve üreme için izin verilmez. Dolayısıyla, yavru başına fiyatı çok yüksek değildir, 400 ila 700 TL. Bu makul bir fiyat ve böyle sevimli ve hoş bir kedi için harcamaya değer.

Latest Posts