Bichon Havanese fiyatları. Satılık Havanese yavrusu fiyatları

Bichon Havanese dünyada çok popüler bir köpek ırkıdır ve 19. yüzyıl Küba aristokrasilerinin arkadaşı olarak göründü, çünkü onların güzel görünümü ve sahipleri için samimiyeti ve onlara bağlılıkları vardı. Havanese aynı zamanda çok enerjik bir köpek ırkıdır ve bundan dolayı da bir aile için evcil hayvan olabilir ve performansa katılmak veya bir terapi köpeği olmak için eğitilebilir. Havanese köpek fiyatı şu anda köpek başına yaklaşık 600 TL, ancak her köpek kalitesine ve özelliklerine bağlı olarak fiyat köpek başına 4000 TL’ye kadar yükselebilir. Bu yazıda size fiyatlarla ilgili ayrıntılı bilgi ve satılık Havanese yavru bulmak için en saygın adresleri aktaracağız.

Bichon Havanese fiyatları. Satılık Havanese yavrusu fiyatları

Bichon Havanese fiyatları

Havanese köpekleri, seçmeniz için birkaç kategoriye ayrılır: sınırlı kayıtlı Havanese (yalnızca evcil hayvan olarak yetiştirilen) ve tam kayıtlı Havanese (üretim için izin verilir). İlginize ve köpek yetiştirme amacınıza bağlı olarak, en sevdiğiniz ve uygun Havanese köpek türünü seçebilirsiniz.

Evcil hayvan olarak yetiştirilen Havanese köpeklerinin fiyatı

Bu köpeklerle ilgili olarak sadece evcil hayvan olarak yetiştirmenize izin verilir ve üretilmesine izin verilmez, böylece fiyatları köpek başına 500 ila 850 TL arasında olacak şekilde çok yüksek olmayacaktır. Profesyonel bir üretici değilseniz, sınırlı bir kayıtlı Havanese köpek, bir aile evcil hayvanı ihtiyacınız için doğru seçim olacaktır.

Bichon Havanese fiyatları. Satılık Havanese yavrusu fiyatları

Bu fiyat aralığında bir Havanese yavrusu satın almak için şu web sitelerini kontrol etmelisiniz:

Üretilebilir Havanese köpeklerin fiyatları

Bu üretilebilir köpeklerin fiyatları yüksek olacaktır, ancak fiyat dalgalanmaları soyları, ataları ve yetiştirme çiftliklerine bağlı olacaktır.

Bichon Havanese fiyatları. Satılık Havanese yavrusu fiyatları

  • Normal yetiştirme çiftliklerinden gelen Havanese yavruları köpek başına 800 ila 1200 TL arasında mal olacak. Genellikle normal aile kayıtları vardır, bu yüzden çoğunlukla evcil hayvan olarak yetiştirilirler.
  • Ünlü yetiştirme çiftliklerinden gelen Havanese yavruları 1200-2000 TL / yavru arasında değişmekte olup çok yüksek fiyatlara sahiptir. Bu yavruların genellikle standart görünüşü ve güzel soy ağaçları vardır, bu yüzden ağırlıklı olarak köpek şovlarına katılması için ya da üretim için yetiştirilmelidirler.

Terapi Havanese köpekleri fiyatı

Havanese, çok sevecen, samimi ve çevik bir köpek cinsidir; bu nedenle, hasta insanlarla ilgilenen ve engelli organizasyonları, bu cinsi tedavi köpekleri olarak seçmektedir. Bir terapi Havanese köpeği, yaşlı insanlar ya da depresyonda olan, otizm hastaları için de uygundur.

Bichon Havanese fiyatları. Satılık Havanese yavrusu fiyatları

Terapi Havanese köpekler için fiyatlar, hasta insanlar etrafında mükemmel bir arkadaş ve “bakıcı” olmak için özel ve uzun vadeli eğitimlere katılmak zorunda oldukları için genellikle köpek başına 3000 TL’den az olmamak üzere çok yüksektir. Terapi Havanese köpekleri, Türkiye’de satılmamaktadır. Bir tane satın almak için, Avrupa’daki profesyonel yetiştiricilerle (İngiltere, Fransa, vb.) bağlantı kurmanız gerekir.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.